Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17

 





Кадровий склад

        Важливе місце у структурі організації роботи методичної роботи в колективі належить організації діяльності методичних об’єднань (МО).

        Методичні об’єднання - головна форма науково-методичної роботи школи. У Краматорській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 організовано роботу 8 методичних об’єднань:

·       вчителів-філологів (керівники – Грязнова В. І., Карабутка Н.В., Плісс А.Р.);

·       вчителів природничого циклу (керівник Чередниченко І. О.);

·       вчителів суспільно-гуманітарного циклу (керівник Губа Г.Я.);

·       вчителів математичного циклу: методичне об’єднання вчителів математики, інформатики  (керівник Д’яченко М. Є.);

·       ШМО вчителів ОТМ, художньої культури, креслення, фізичної культури, трудового навчання, основ здоров'я, художньо-естетичного циклу та вчителів фізичної культури (керівник Новосельцева Т. С.);

·       вчителів початкових класів (керівник Натолока Н.М.);

·       класних керівників та класоводів (керівник Сердюк О. О.);

·       методична робота вчителів-дефектологів;

 

Вчителі математики, інформатики

Д’яченко Маргарита Євгенівна – вчитель І категорії, педагогічний стаж 28 років;

Дуженко Валерія Ігорівна - вчитель  ІІ категорії, педагогічний стаж 7 років;

Дудко Ірина Валеріївна - вчитель ІІ категорії, педагогічний стаж 8 років;

Шуригіна Яніна Євгеніївна -  спеціаліст.

 

Вчителі філологічного напряму

Вчителі російської мови і літератури.

Малкіна О.С. – вища категорія, звання «Старший учитель», стаж 20 років

Кондратьєва О.І.- вища категорія, звання «Старший учитель», стаж 23 роки

Грязнова В.І. – І категорія, стаж 42 роки

Вчителі української мови

Карабутка Н.В. - вища категорія, звання «Старший учитель», стаж 24 роки

Крівцова І.В. – І категорія, стаж 17 років

Рідош А.В. – спеціаліст ІІ категорії, стаж 8 років

Вчителі англійської мови

Плісс А.Р. - І категорія, стаж роботи 19 років

Кондратьєва О.М. - І категорія, стаж роботи 15 років

Статіва В.М. – спеціаліст ІІ категорії, стаж 11 років

 

Вчителі природничого циклу 

Колеснікова В.І. – вища категорія, звання «Старший учитель», стаж роботи 39 років

Бондаренко Л.О. - І категорія, стаж роботи 29 років

Чередніченко І.О. – вища категорія, звання «Старший учитель», стаж роботи 23 роки

Толкачова В.О.  – вища категорія, стаж роботи 31 рік

Набок М.О. - І категорія, стаж роботи 23 роки

 

Вчителі суспільно-гуманітарного циклу

Губа Г.Я. - І категорія, стаж роботи 30 років

Теличко О.В.  – І категорія, стаж роботи 20 років

 

Вчителі трудового навчання, художньо-естетичного напряму

Лихошва М.А. - вища категорія, стаж роботи 31 рік

Сердюк О.О. - вища категорія, звання «Старший учитель»,

Новосельцева Т.С. - вища категорія, 

Семчонок А.Ф.

 

Вчителі фізкультури 

Нікіфоров Д.О. - спеціаліст ІІ категорії, стаж 11 років

Клімкіна Н.С. 

Вчителі початкових класів 

Романова Олена Олександрівна – вчитель 1-А кл.

Кузіна Ольга Олександрівна – вчитель 1-Б кл.

Бондарєва Ганна Володимирівна – вчитель 2-А кл.

Бєлікова Олена Михайлівна – вчитель 2-Б кл.

Натолока Наталія Миколаївна – вчитель 3-А кл.

Абдулдаімова Дар'я Володимирівна – вчитель 3-Б кл.

Чубукіна Галина Анатоліївна – вчитель 4-А кл.

Сухова Ірина Володимирівна – вчитель 4-Б кл.

Склярова Вікторія Віталіївна – вихователь групи подовженого дня, вчитель інформатики початкових класів.

 

Вчителі -дефектологи

Рожкова Г.О.

Марютичева І.В.

Вінник С.П.